Home Sweet Home - obraz DIY

 

Ostatnio udaje mi się częściej dodawać nowe posty, na co z pewnością ma wpływ większa ilość dostępnego czasu. Nawet nie wiecie, jak się z tego cieszę - zarówno tworzenie, jak i blogowanie, sprawiają mi ogromną przyjemność! :) Dziś chciałabym przedstawić Wam kolejny projekt z kategorii HOME DESIGN: obraz z napisem "Home sweet home". A poniżej kilka słów o produkcji takiej domowej dekoracji.

Obrazek, który jest tematem dzisiejszego wpisu powstał na bazie podobrazia - proces jego postawania to bardzo prosta sprawa:
1. Całą powierzchnię podobrazia należy pomalować czarną farbą akrylową i pozostawić do wyschnięcia.
2. Białą kredką (ew. kredą) stworzyć szkic napisu.
3. Białym pisakiem olejnym (dostępnym np. w Empiku) "poprawić" naszkicowaną sentencję (w tym przypadku mowa tu o "Home sweet home".

Efekt będzie taki, jak na zamieszczonych zdjęciach:
Napis ten można zastąpić zupełnie innym - wedle uznania. Tutaj zaś znajdziecie odnośniki do innych projektów, w których wykorzystano podobrazie:

- Obraz "Follow Your Dreams"

- Obraz z sentencją w wersji czarno - białej

- Drzewo wycięte na podobraziuKomentarze

 1. Ciekawy pomysł, szkoda, tylko, że światło się tak odbija od czerni, lepsza by była bardziej matowa farba akrylowa.
  Pozdrawiam.
  Belle di Art

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taką farbą akurat dysponowałam, ale dziękuję za trafną uwagę :) Może pora wyposażyć się w inny materiał ;) Pozdrawiam ciepło :) :)

   Usuń
 2. Niby nic specjalnego, ale dodaje sporo uroku każdemu wnętrzu. Ostatnio wymyśliłem, żeby nie kupować ręcznie malowanych obrazów, bo są drogie i wymyśliłem, że zaniosę je do drukarnia cyfrowa wrocław, wychodzi dużo taniej a efekt jest podobny. Tak jestem studentem :(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć