Wyniki wakacyjnego KONKURSU na Lubię Tworzyć! :)


W miniony piątek, o godzinie 23:59 zakończył się nasz wakacyjny konkurs. Przyszła więc pora na wyłonienie zwycięzców, którzy otrzymają ode mnie jeden z wielu kompletów własnoręcznie stworzonych, filcowych kolczyków. Kto zalicza się do grona szczęśliwców? Szczegóły poniżej...

Kieruję swoje wyrazy podziękowania dla wszystkich tych osób, które zdecydowały się wziąć udział w zabawie i z wielkim zaangażowaniem udzieliły odpowiedzi na pytanie konkursowe. Mowa tu o:

- Kornel K
- Maja Majeczka
- wiktoria myjak
- kinga Xx
-  Emilia Emilia
- Limo Nette
- Wiktoria Star
- Aleksandra Kedzierska
- Aneta świrk
- Anna Jarosz

Jesteście niesamowici, a Wasze odpowiedzi były naprawdę niezwykle kreatywne! :) Przyznaję, że gdybym sama miała wyłonić zwycięzcę, miałabym z tym ogromny problem (najchętniej nagrodziłabym Was wszystkich). Dlatego, zgodnie z ustaloną zasadą konkursu wygrywają te osoby, które zebrały największą ilość łapek pod swoim komentarzem. A po sprawdzeniu wszystkich głosów, w finałowej trójce znaleźli się:

1. Kinga Xx

2. Kornel K

3. Aneta świrk


 


Zwycięzcom serdecznie gratuluję i zapraszam do kontaktu w sprawie odbioru nagrody (proszę odezwać się do mnie drogą mailową na adres: lubietworzyc@gmail.com) :)


Pozostałym uczestnikom konkursu pięknie dziękuję za uczestnictwo w zabawie i gratuluję naprawdę genialnych pomysłów! Mogę Was zapewnić, że to na pewno nie ostatni konkurs na Lubię Tworzyć i z pewnością będzie jeszcze okazja do zgarnięcia niejednej nagrody! ;)

Ściskam Was wszystkich bardzo gorąco!!! :* :) :) :)

Ala :)


Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć