Wiosenny konkurs na Lubię Tworzyć!


Co ma ze sobą wspólnego papierowe, motylkowe drzewo z kolorowymi, bibułkowymi krokusami? Na pewno zalicza się je do elementów dekoracyjnych, w dodatku wiosennych. Ponadto przy pewnym wysiłku, możemy stworzyć je samodzielnie... Czy coś jeszcze? Myślę, że na pewno udałoby się znaleźć całe mnóstwo powiązań, jakkolwiek chciałabym zwrócić uwagę na nieco inny aspekt tych pięknych ozdóbek ;) Otóż widząc, jak bardzo lubicie tworzyć i jak wielkim zainteresowaniem cieszy się wśród Was motylkowe drzewo (Motylkowe drzewo - dekoracja drzwi), zdecydowałam się zorganizować konkurs, w którym będzie do wygrania ta właśnie dekoracja. Jesteście ciekawi, co należy zrobić, by ją zdobyć? Zajrzyjcie więc do dzisiejszego wpisu ;)


Oto zasady konkursu pt. "Lubię Tworzyć na wiosnę":

W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które:
1. Posiadają konto na portalu Instagram.
2. Obserwują jako "fan" oficjalny profil Instagram Lubię Tworzyć pod adresem: https://www.instagram.com/lubie_tworzyc/
2. Zrealizują zadanie konkursowe, polegające na:
a) stworzeniu bibułkowych krokusów wedle zamieszczonej przeze mnie wideo instrukcji:


b) wykonaniu fotografii swoich kwiatków, będących jednym z elementów jakiejś ciekawej wiosennej kompozycji.
c) umieszczeniu swojego autorskiego zdjęcia w zakresie własnego profilu na Instagramie oraz oznaczeniu go w następujący sposób: #tworzymynawiosne a także oznaczeniu instagramowego profilu LT, tj. @lubie_tworzyc 

Innymi słowy: wystarczy, że polubicie moje konto na Instagramie, stworzycie bibułkowe krokusy, zrobicie im fajne zdjęcie (na tle jakiejś interesującej wiosennej dekoracji) i wrzucicie je na swoje instagramowe konto, wpisując w opis fotki #tworzymynawiosne oraz oznaczycie je moim instagramowym profilem @lubie_tworzyc (dzięki obu tym oznaczeniom, tj. "#" oraz "@" będę miała dostęp do Waszych prac, wiedząc zarazem kto bierze udział w konkursie, co pozwoli mi jednocześnie na ostateczne wyłonienie zwycięzcy).  

Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 22.03.2017 r. (środa) od godziny 12:00 i trwa do 25.03.2017 r. (sobota) do godziny 23:59. Zwycięzca zostanie wyłoniony w dniu 26.03.2017 r. o godzinie 18:00.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, odzywajcie się do mnie drogą mailową lub w komentarzach :)

Póki co życzę Wam powodzenia i czekam na Wasze wiosenne inspiracje z bibułkowymi krokusami w roli głównej! :)


Ps. Żeby nie było wątpliwości, oto nagroda główna:


Komentarze

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć