Jak zrobić żaglowy statek origami - video


Wakacje niestety chylą się ku końcowi, ale jest jeszcze wystarczająco czasu na to, by wykonać trochę  letnich projektów. Dlatego dzisiejszego ranka na moim kanale na YouTube pojawił się nowy tutorial z typowo wakacyjnym charakterze. Pokazuję w nim bowiem, jak w kilku prostych krokach wykonać rewelacyjne statki żaglowe techniką origami. Jeśli nie wierzycie, że to takie łatwe, wówczas obejrzyjcie dokładnie filmik i spróbujcie zrealizować wszystkie zaprezentowane w nim czynności. Powodzenia! :)

Przedstawiona tu metoda jest rzecz jasna tylko jedną z wielu. Na blogu znajdziecie posty z "tradycyjnymi" statkami origami (klikając TU zobaczycie podstawową wersję statka/łódki oigami, zaś jeśli zdecydujecie się na kliknięcie w TO miejsce, wówczas przeniesiecie się do wpisu z urozmaiconą wersją takich łódek/statków).
Dodam tylko, że już wkrótce pokażę wam, w jaki sposób wykorzystać widoczne tu statki do wykonania innego rodzaju dekoracji ;) Ciekawi? To koniecznie śledźcie Lubię Tworzyć (nie tylko na blogu, ale i na pozostałych kanałach społecznościowych - tj. na Facebooku, Instagramie czy Pintereście) ;)
Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć