Vault Boy - filcowa zawieszka

 

Życie u boku mężczyzny, który jest fanem gier komputerowych bywa fascynujące, zwłaszcza, jeśli stawia przed swą ukochaną wszelkiego rodzaju wyzwania twórcze. Pamiętacie, jak uszyłam dla swojego męża zawieszkę z filcu z vault boyem? (Fallout boy (video game) -filcowa zawieszka). Otóż po 4 latach miałam okazję uszyć ją ponownie - tym razem dla kolegi z pracy męża. I muszę przyznać, że było to dla mnie prawdziwe osiągnięcie :D

Bo szycie przy małym dziecku to ekstremalny wyczyn :P Ale na szczęście się udało - kilka wieczorów i wolne momenty podczas drzemek córeczki dały mi sposobność do swobodnego działania :) A efekty? Zobaczcie sami!Pudełko wykonałam metodą origami (instrukcję znajdziecie TUTAJ). Cyferki zaś powstały z folii piankowej. Liczba ta ma podobno jakieś znaczenie w samej grze, stąd ich użycie na wieczku pudełka. 


Pamiętajcie, że jeśli zapragniecie wykonać identyczną ozdóbkę, wystarczy, że odezwiecie się do mnie na maila (adres jest podany w zakładce KONTAKT), a wyślę Wam wówczas odpowiedni szablon :)


Komentarze

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć