Super Boy - prezent z okazji Dnia Chłopaka (video)


Chyba nie będzie zaskoczenia, jeśli napiszę, że uwielbiam zarówno dawać, jak i otrzymywać prezenty, które zostały zrobione własnoręcznie. I  wychodzę z założenia, że liczy się tu przede wszystkim dobry pomysł. Bo nawet najprostszy przedmiot, za sprawą kilku wprawnych trików, może przeobrazić się w coś naprawdę niezwykle fascynującego. Spójrzcie proszę na superbohaterów, którzy spoglądają na Was ze zdjęcia głównego. Czy domyślacie się, jaką niespodziankę w sobie skrywają? Jedno jest pewne - mogą przydać się Wam już niebawem... a dokładniej 30 września, bowiem tego dnia wszyscy chłopcy będą obchodzić swoje święto (!) :)

Jeśli chcesz wykonać prezent z okazji Dnia Chłopaka, a z różnych względów nie możesz/nie chcesz/nie potrafisz/nie masz czasu go zrobić/etc., to może zainteresuje Cię nasza propozycja upominkowa w postaci lizaka z motywem Super Chłopaka w WERSJI ELEKTRONICZNEJ? W takim przypadku zapraszam do naszego nowo powstałego sklepu na platformie Etsy (KLIK) :) Pliki są dostępne do pobrania od razu po dokonaniu transakcji. Wystarczy je wydrukować, wyciąć, złożyć i skleić :) Kupujesz raz - korzystasz do woli :) Zapraszamy :) A poniżej zdjęcie i filmik prezentujące nasz produkt:

A rozwiązanie tej zagadki odnajdziecie w moim najnowszym filmiku, który dzisiejszego ranka ujrzał światło dzienne ;)
A na zachętę, kilka dodatkowych zdjęć ;)


Pomysł na

prezentowego superbohatera
może sprawdzić się nie tylko na gruncie prywatnym (fajna opcja na upominek dla taty, brata, chłopaka, etc.), ale i zawodowym (wart rozważenia przez panie nauczycielki) ;)Komentarze

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć