Fotobudka z motywem Angry Birds


Moje wiosenne porządki zaowocowały ostatnio odnalezieniem sporej ilości zdjęć z pracami, których do tej pory nie udało mi się opublikować (o czym zresztą ostatnio Wam wspominałam). Jak wiecie, tworzę bardzo dużo i  nie zawsze udaje mi się przygotować stosowną fotorelację. Czasami, "w locie" zrobię kilka fotek - na pamiątkę ;)  Nie mniej wśród moich fotograficznych odkryć znalazły się te, na których widać giga ramki (vel fotobudki) wykonane specjalnie z okazji zakończenia roku szkolnego w przedszkolu. Pomysł ten spotkał się wówczas z ogromną aprobatą ze strony dzieci, a to z tej racji, że w kinach puszczano wówczas ekranizację słynnej gry "Angry Birds", czyli wściekłych ptaków, próbujących pokonać swych odwiecznych wrogów - zielone świnie. A że zawsze znajdzie się okazja do świętowania (zwłaszcza w okresie wiosenno - letnim), to pomyślałam, że może zechcielibyście skorzystać z tego pomysłu :)


Na modelkę może się nie nadaję, ale innych zdjęć niestety nie posiadam. Możecie za to zerknąć do przedszkolnego albumu, w którym widać moich byłych podopiecznych pozujących z giga ramkami (wystarczy, że klikniecie TU) :) :) :)Na czasie jest teraz dużo innych bajek, więc może zamiast wściekłych ptaków, warto stworzyć ramki z innymi bohaterami, bliskimi dzieciom (?) Pomysł wart rozważenia ;)

Inne projekty z motywem Angry Birds dostępne na blogu:

Komentarze

  1. Fotobudka to świetny pomysł na urozmaicenie zabawy nie tylko dzieciom, ale też dorosłym - widziałam już na niejednej imprezie tłumek znajomych robiących sobie śmieszne zdjęcia w takim miejscu ;) Może masz jakieś pomysły również na taką fotobudkę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj, to prawda ;) Jest przy tym mnóstwo zabawy :D A liczy się tutaj przede wszystkim pomysł :) Wszystko zależy od tego, jaki motyw przewodni chciałabyś obrać. W takim układzie można dostosować taką fotobudkę do okoliczności ;) Podsuń proszę jakąś propozycję (w sensie temat przewodni"), a coś wymyślimy ;) :D

      Usuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć