niedziela, 25 listopada 2012

Kwiat kusudama - video


Aby tradycji stało się zadość, a tym samym, by nikt nie został pokrzywdzony, opracowałam również (poza fotorelacją tworzenia kwiatka kusudama) kilkuminutowe video, które możecie zobaczyć już teraz:

Ps. Pamiętajcie oczywiście o odpowiednim przygotowaniu się do działania w postaci wyposażenia się w niezbędne materiały (patrz: Kwiat kusudama).Po opracowaniu filmiku naszła mnie również chęć na pstryknięcie kilku fotek rzeczonych tu kwiatów... i taki jest tego rezultat:4 komentarze:

 1. Czemu nie pokazane jak wszystkie kwiatki polaczyc w te piekna kule???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze?...bo nie było czasu, by zmontować nowy filmik :/ Ale postaram się zreflektować i w ciągu najbliższych dni zamieścić zarówno foto - jak i videorelację, na których pokażę, jak należy połączyć ze sobą kwiatki kusudama, by otrzymać w efekcie taką kulę ;)

   Usuń
  2. Póki co zapraszam do zapoznania się z instrukcją fotograficzną wykonania kuli kusudama, która dostępna jest pod tym linkiem: http://lubietworzyc.blogspot.com/2013/01/kula-kusudama.html

   Filmiku niestety jeszcze nie zmontowałam, ale z pewnością pojawi się już niebawem... także proszę o odrobinę cierpliwości ;)

   Usuń