Elf z lizaka


Nie podlega dyskusji, że lizakowe upominki przeobrażone w świąteczne postaci skradły Wasze serca <3 Był już bowiem bałwan (KLIK), renifer (KLIK), a w ubiegłym roku dołączył też sam Święty Mikołaj (KLIK)! A teraz... (! ! UWAGA, UWAGA!!) to zacne grono powiększy się o kolejnego kompana! :D TADAM! TADAM!  Poznajcie zatem uroczego ELFA z czerwonym, lizakowym nosem, który będzie ciekawym dodatkiem do mikołajkowego czy bożonarodzeniowego upominku! :) 

A jeśli naszłaby Was ochota na stworzenie takiego elfa, to polecam zajrzeć do instrukcji, którą dla Was przygotowałam :D

Jeśli potrzebujesz takie LIZAKOWE OPAKOWANIE, a z różnych względów nie możesz/nie chcesz/nie potrafisz/nie masz czasu jej zrobić/etc., to może zainteresuje Cię jego WERSJA ELEKTRONICZNA? W takim przypadku zapraszam do naszego nowo powstałego sklepu na platformie Etsy (KLIK) :) Znajdziesz tam dużo ciekawych wzorów ;) A jeśli nie ma wśród nich modelu, który jest Tobie aktualnie potrzebny, napisz do nas :) Pliki są dostępne do pobrania od razu po dokonaniu transakcji. Wystarczy je wydrukować, wyciąć, złożyć i skleić :) Kupujesz raz - korzystasz do woli :) Zapraszamy :)
Potrzebne materiały:  • okrągły lizak (mój to Chupa Chups);
  • poszczególne elementy elfa wycięte na podstawie szablonu (możecie go zrobić sami, a w razie potrzeby dajcie znać, a Wam go udostępnię). Wykorzystałam tu folię piankową (w tym foamiran), ale można też spokojnie użyć papieru technicznego;
  • klej w sztyfcie;
  • nożyczki;
  • czarny cienkopis;
  • biały żelopis;
  • pastel różowa/czerwona;
  • zielona, materiałowa wstążka.


Sposób wykonania:
W pierwszej kolejności rysujemy oczy i uśmiechniętą buzię oraz dodajemy nieco różu na policzki (korzystamy z czerwonej/różowej pasteli).Dalej, przyklejamy włosy.


Później mocujemy czapkę, białą otoczkę oraz pompon.


Kolejną czynnością będzie włożenie lizaka oraz scalenie obu połówek buźki elfa.


Na końcu zaś wiążemy na patyczku zieloną wstążkę.I jak Wam się podoba nowy projekt? Stworzycie swoje własne, lizakowe elfy? ;)


Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć