Jak zrobić: Stemple z liści (video)


Zawsze znajdzie się chwila na mały, tworzeniowy relaksik ;) Tak po prawdzie, to my chillujemy już od czwartku, wykonując różne projekty przy użyciu liści, żołędzi i kasztanów. A że do tej pory udało nam się zrealizować ich już całkiem sporo, to doszłam do wniosku, że muszę się nimi z Wami podzielić <3 

Jesień daje bowiem świetną okazję do realizowania działań twórczych przy wykorzystaniu materiałów ogólnodostępnych. Wystarczy wyposażyć się w torebkę czy kosz i wybrać się na spacer. Różnokolorowe liści, żołędzie, kasztany czy szyszki, są na wyciągnięcie ręki. My jedynie musimy je zebrać i zrobić z nich użytek :)

Praca plastyczna, którą przedwczoraj stworzyłyśmy wspólnie z moją 2 - letnią córeczką, zainspirowała mnie do nagrania kolejnego tutorialu :) Poznajcie zatem alternatywny sposób na stworzenie stempli z liści, w którym farby zastąpimy zupełnie innym materiałem (!) 

Metoda ta jest fantastyczna! A efekt końcowy przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania... Zresztą sami się o tym przekonajcie! ;)

Komentarze

CHCESZ DOSTAWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYCH POSTACH?

Copyright © Lubię Tworzyć