Harmonijkowy liść (video)


Stęskniliście się za moimi tutorialami? ;) Wiem, wiem, ostatnio mało się tu dzieje, ale wiecie, jak to jest przy małym dziecku - ciężko znaleźć wolną chwilę na jedzenie, a co dopiero na tworzenie nowych postów :/ Na szczęście mam cudownego męża, który w ubiegły weekend zabrał maleństwo na spacer, dzięki czemu mogłam nagrać dla Was nowy filmik :) A że nieuchronnie zbliża się do nas jesień, to uznałam, że pokażę w nim, jak z kawałka papieru wykonać śliczne papierowe listki. Jestem bowiem świadoma, że sierpień, szczególnie dla nauczycieli, to nie tyle czas wypoczynku, co intensywnej pracy (m.in. nad tworzeniem nowych dekoracji). Zarazem uchylę Wam rąbka tajemnicy zdradzając, że w przygotowaniu jest już kolejny instruktaż, także możecie go już wyczekiwać ;)
Listki te możecie wykorzystać zarówno jako element dekoracyjny, ale i jako składnik zbiorowej (czy indywidualnej) pracy plastycznej. A produkuje się je na tyle łatwo, że mogą je wykonać także dzieci - potrzebują jedynie odpowiednich wskazówek - a te znajdziecie w poniższym filmiku :) 

Gdybyście podjęli się wykonania dekoracji z niniejszych liści, to poproszę o zdjęcia. Jestem ciekawa Waszych pomysłów :)Komentarze

  1. Z pewnością skorzystam z instruktażowego filmiku. Wnuki-przedszkolaki często mnie proszą o pomoc w przygotowaniu najróżniejszych dekoracji:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wspaniale! :D Bardzo się cieszę! :) :) To wspaniale, że masz okazję tworzyć! :) Babcia na medal! ;) :) :) :)

      Usuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć