Trójwymiarowy, papierowy kwiat (róża) - video

 

Spoglądając na dzisiejszy pejzaż za oknem, wcale nie robi się przyjemnie... zważywszy, że za kilka dni mamy powitać wiosnę (!) Ja jednak znam sposób na to, by wprowadzić do życia nieco optymizmu - metoda wszystkim dobrze znana - TWORZENIE (!!!!) Dokładnie - działalność artystyczna to coś, co zawsze poprawia nastrój i motywuje do działania. A jeśli czynnością, jakiej mamy się poświęcić jest produkcja takich barwnych róż, jakie widać na zdjęciu głównym, to już absolutnie nie może być mowy o złym samopoczuciu! ;) Co ciekawe, pięknie się dziś złożyło, bowiem z myślą o Was stworzyłam kolejny tutorial (tym razem w wersji filmowej), w którym prezentuję, jak należy takie śliczne kwiatki wykonać... a ukazał się on na moim kanale na YouTube przed kilkoma godzinami (!) To nie może być przypadek ;)

Możecie też sięgnąć po foto - instrukcję, która widnieje na blogu od przeszło roku (patrz: TUTAJ), zaś poniżej zamieściłam filmik i dwa dodatkowe zdjęcia, które powinny stać się dla Was zachętą do twórczego działania ;)

Takie różyczki stanowią rewelacyjną ozdobę - możemy wykorzystać je do przystrojenia prezentu albo jako dekorację ścienną przy okazji różnego rodzaju uroczystości. Niedawno zresztą wykonałam je w związku z Dniem Kobiet - miały stanowić jeden z elementów gazetki przedszkolnej (patrz: Dekoracja z okazji Dnia Kobiet). Także, jak sami widzicie, sposobów na ich wyeksponowanie jest naprawdę wiele! ;) 

Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć