Puchnąca farba z pianki do golenia (tzw. "puffy paint") - przepis (video)

 

Jeśli lubicie eksperymentować i wykorzystywać w swojej działalności artystycznej różne metody i formy pracy, polecam Wam sięgnięcie po niesamowicie ciekawy przepis na stworzenie puchnącej farby. Ostrzegam - spróbujecie raz, a ciężko się będzie Wam od tego oderwać (!)... ale to raczej tylko kolejny argument przemawiający na korzyść tej niekonwencjonalnej techniki plastycznej ;)


Masa, która powstanie w wyniku połączenia kilku składników  (nie zdradzę Wam jakich - tę informację uzyskacie bowiem w filmiku ;)) jest niesamowita - wyglądem przypomina zabarwioną bitą śmietanę, a jej widok sprawia, że miałoby się ochotę zanurzyć w niej palce... a nawet całe dłonie :D I właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, by to zrobić - zabawa taką pianką to doskonałe ćwiczenie sensoryczne (!) :)

Przejdźmy jednak do meritum - w zamieszczonym poniżej filmiku poznacie dokładny przepis na stworzenie omawianej tu farby...Wersja instruktażowa w formie fotorelacji jest już gotowa i lada dzień ujrzy światło dzienne! :D A już jutro na stronie zobaczycie projekt, w którym użyto "puffy paint" ;)

Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć