Serduszkowy obrazek - prezent z okazji Dnia Dziadka


Niektóre prezenty są bardzo uniwersalne, to jest można je wykorzystać przy wielu różnorodnych okazjach. Za przykład może posłużyć tutaj uroczy obrazek z serduszkami w roli głównej, który (co prawda) powstał z myślą o dziadkach, jakkolwiek równie dobrze można by go podarować mamie, tacie, babci, wujkowi, bratu, ukochanemu, etc... W każdym razie, jeśli szukacie inspiracji na ciekawy, niebanalny prezent dla bliskiej osoby, to trafiliście we właściwe miejsce ;)

Prace, które widnieją na wszystkich zdjęciach zostały utworzone przez moje przedszkolaki i niestety nie posiadam szczegółowej instrukcji pokazującej proces ich produkcji. Nie jest to jednak zadanie wysoce skomplikowane, także myślę, że forma opisowa w zupełności Wam wystarczy :)

Obrazki powstały na bazie tekturki (nasze mają karbowane wykończenia), która została pomalowana niebieską farbą. Później maluchy przyklejały na nią serduszka, wycięte z brokatowej folii piankowej oraz kokardkę (zrobioną z filcu).  Na sam koniec zaś przymocowana została karteczka z napisem: "Kochanemu Dziadkowi".  
Prace wykonane przez dziewczynki posiadały dodatkowy element w postaci "sznureczków" namalowanych brokatem w kleju. 

Każdy z obrazków został zaopatrzony w (mogącą się składać) podstawkę :)

Obrazków, które widać na zdjęciu powyżej było niemal trzy razy więcej. Część dzieci zabrała je bowiem do domu tuż po tym, jak zostały wystawione w naszej przedszkolnej "galerii" ;)


Niby taka łatwa w wykonaniu praca, ale za to jaki efekt... Cudne, nieprawdaż? ;)
Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć