Minikomoda wykonana techniką decoupage


Poza dekoracyjnymi pudełkami (zobacz: Szkatułki wykonane techniką decoupage), stworzyłam jeszcze jeden specjalny projekt: minikomódkę na biżuterię, którą w wieczór wigilijny podarowałam swojej mamie :)

Niestety nie posiadam żadnego zdjęcia ukazującego wspomnianą minikomodę przed metamorfozą, aczkolwiek łatwo można ją sobie wyobrazić. Jest ona bowiem zbudowana z płyty pilśniowej i sklejki brzozowej.Zdobienie przedmiotów techniką decoupage wciągnęło mnie tak bardzo, że niebawem z pewnością stworzę coś jeszcze ;)
Komentarze

  1. co to ta technika decoupage

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Technika ta polega na przyklejaniu na różnego rodzaju powierzchnie wzoru, który został uprzednio wycięty z serwetki bądź z papieru (np. pakowego). Ja np. wykorzystałam drewnianą minikomódkę, którą najpierw pomalowałam kilkukrotnie białą farbą, a następnie umieściłam na niej elementy dekoracyjne, wycięte z serwetki. W końcowym etapie nałożyłam kilka warstw lakieru. Może i wydaje się to skomplikowane, ale w rzeczywistości to bardzo prosta metoda... tyle że dość czasochłonna ;) Pozdrawiam :)

      Usuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć