Tworzenie - moja pasja

"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" 
                                                                                  (Paulo Coelho)

...i jedno z moich właśnie się realizuje...

Każdy z nas posiada własne zainteresowania, którym się w mniejszym czy większym stopniu poświęca. Gdyby pozbawiono nas możliwości ich realizacji, wówczas nasze życie byłoby nudne i wyzbyte z jakiegokolwiek sensu. Dobrze jest móc oderwać się choć na chwilę od codzienności, zapomnieć o problemach i zająć się tym, co sprawia nam największą radość... co czyni nas po prostu ludźmi szczęśliwymi. Dla mnie osobiście czymś takim jest działalność artystyczna. Dlaczego?......... Bo po prostu LUBIĘ TWORZYĆ!

Wszyscy podzielający moją pasję wiedzą doskonale jakie emocje towarzyszą podczas samej czynności tworzenia, a które są jeszcze większe, gdy widzi się efekt końcowy w postaci samodzielnie wyprodukowanego "dzieła". Niektórzy twierdzą, że nie potrafią rysować, malować, lepić, wyszywać, itp. Ja natomiast wychodzę z założenia, że każdy człowiek umie tworzyć i posiada odpowiednie ku temu predyspozycje. Potrzeba tylko odrobiny chęci i oczywiście czasu, by zapoznać się z różnymi technikami plastycznymi (a tych mogę śmiało stwierdzić jest naprawdę wiele) oraz wybrać spośród nich taką, która będzie dla potencjalnego twórcy najbardziej odpowiednia.

Ten blog został stworzony między innymi z myślą o takich właśnie osobach - które żyją w przekonaniu, że są pozbawione jakiegokolwiek potencjału twórczego. Chcę im pokazać, że tworzenie nie jest wcale takie trudne i nakłonić tym samym do sprawdzenia własnych możliwości na polu artystycznym. Zachęcam również do odwiedzania niniejszego bloga tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką, jak i takie osoby, którym działalność twórcza nie jest obca i które są jak najbardziej aktywne w tej dziedzinie... Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie...

Pragnąc zarazić Was pasją tworzenia, będę prezentowała różnego rodzaju pomysły na ciekawe prace artystyczne wraz ze sposobem ich wykonania (w formie fotografii i filmików), co z pewnością znacząco ułatwi Waszą działalność, a tym samym nie zniechęci do dalszych prób tworzenia. Jeśli więc chcecie wiedzieć, jak wykonać koszyk z papierowej wikliny, kwiat i kule kusudama, origami lub też kartki, aniołki czy gwiazdki na choinkę techniką quillingu, to zapraszam serdecznie do częstych wizyt na lubietworzyc.blogspot.com

A poniżej zamieszczam próbkę tego, co będziecie mogli tu między innymi znaleźć... ;)Ps. Może i na pierwszy rzut oka powyższa praca wydaje się trudna do wykonania , to jednak miło Was zaskoczę stwierdzając, że wręcz przeciwnie! ;) Sposób jej utworzenia już wkrótce :) 

ZAPRASZAM SERDECZNIE...


Komentarze

 1. Hej, blog zapowiada się naprawdę ciekawie, toteż z pewnością będę tu zaglądał, żeby śledzić wszystkie nowości. Tak czy inaczej - powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie. Lubię takie rozmaite szpargały robione własnymi rękami. Powodzenia. Będę regularnym widzem i czytelnikiem! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jestem zainteresowana tą uroczą walentynką:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instrukcja prezentująca sposób jej wykonania już widnieje na blogu:
   http://lubietworzyc.blogspot.com/2013/02/kartka-walentynkowa-serce-z-papierowych.html

   :)

   Usuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć