Zwierzęta - papierowe opaski na głowę (część II)


Papierowe opaski na głowę z motywem zwierząt to jeden z najczęściej wyświetlanych przez Was postów (Zwierzęta - papierowe opaski na głowę). Nie jestem w stanie zliczyć, ile pytań odnośnie szablonów czy też możliwości wykonania takich opasek przeze mnie, przewinęło się na przestrzeni tych kilku lat. W związku z tak licznym zapotrzebowaniem na tego rodzaju projekty, postanowiłam dokonać małej aktualizacji i wyprodukować nowe wzory, które możecie zobaczyć w dzisiejszym poście :) Ale to nie wszystko...

Od teraz, każdy, kto byłby zainteresowany nabyciem takiej opaski, może ją u mnie zamówić :)


Opaski są wykonane z wysokiej jakości papieru, zaprojektowane i stworzone przeze mnie własnoręcznie. 

Jeśli potrzebujecie większych ilości - też nie będzie z tym problemu. 

Do każdego zamówienia otrzymujecie fakturę (jeśli będziecie mieć takie życzenie).

Potrzebujecie wzoru, którego nie ma wśród tutaj zaprezentowanych? Mogę go dla Was wykonać.

W sprawie uzyskania dodatkowych informacji (w tym cennika), kontaktujcie się ze mną poprzez adres mailowy (piszcie na lubieworzyc@gmail.com). 

UWAGA
Od razu uprzedzam, że na ten moment nie ma możliwości uzyskania szablonów do stworzenia takich opasek. Być może z czasem się to zmieni. Na pewno Was o tym poinformuję :)


Zanim jednak przejdę do prezentacji zdjęć wszystkich w/w opasek muszę podzielić się z Wami czymś jeszcze... czymś, co może być ciekawą alternatywą dla opasek tradycyjnych, ręcznie robionych ;) 


Mam dla Was kolejną niespodziankę, tak że czytajcie proszę do końca :) 


Jeśli zależy Wam na czasie (wielokrotnie otrzymywałam zapytania odnośnie zamówień na ostatnią możliwą chwilę i z przykrością musiałam odmawiać, bo niestety bym się nie wyrobiła, choćby z wysyłką), to od teraz możecie zakupić elektroniczną wersję takich zwierzątkowych opasek :D W pakiecie otrzymacie: 1 plik pdf, 2 pliki jpg oraz 2 pliki pdf z dokładną instrukcją (w wersji PL i EN). 


Jakie są tego plusy:
  1. Pliki pobieracie od razu po dokonaniu transakcji (nie musicie czekać na realizację zamówienia i wysyłkę)
  1. Kupujecie raz - korzystacie dożywotnio
  1. Drukujecie tyle razy, ile potrzebujecie 
  1. Opaska ulegnie zniszczeniu na chwilę przed daną uroczystością? To żaden kłopot - odpalacie komputer, otwieracie plik, drukujecie, wycinacie, składacie... i gotowe! Nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na odrysowanie szablonu, wycięcie i sklejenie wszystkich elementów, ozdobienie, itd. To spora oszczędność czasu... i pieniędzy :) 

A teraz najważniejsze: wspomniane opaski możecie aktualnie nabyć na platformie ETSY (klik). 


W dalszym ciągu pracujemy nad rozwinięciem sklepu oraz poszerzeniem asortymentu. W planach są nie tylko opaski, ale też inne produkty, które w zamierzeniu mają ułatwić i umilić Wam czas oraz pracę (jeśli są wśród Was nauczycielki, opiekunki czy inne osoby pracujące z dziećmi). 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak w/w opaski się prezentują, koniecznie kliknijcie w link podany wyżej. Zobaczycie tam nie tylko zdjęcia, ale i krótki filmik ukazujący gotową już opaskę. Poniżej namiastka tego, czego możecie się tam spodziewać: 


Jeśli nasunęłyby się Wam jakieś dodatkowe pytania odnośnie elektronicznych wersji opasek, to zadajcie je w wiadomości prywatnej (lubietworzyc@gmail.com) lub poprzez komentarz :)

Zapraszam Was także do śledzenia naszego fanpage'a na Facebooku (KLIK), Instagramie oraz Pintereście. 

A teraz pora na prezentację handmade'owych wersji zwierzątkowych opasek:

1. JEŻ2. ŻÓŁW3. WILK4. WIEWIÓRKA5. SOWA


6. ŻABA7. SARNA8. RENIFER9. PSZCZOŁA10. PANDA11. PAJĄK12. NIETOPERZ13. MAŁPA14. LIS15. KRÓLIK16. KOT
17. GORYL18. BIZON19. KANGUR20. MIŚ21. PINGWIN


22. PTAK

23. RYBA24. SŁOŃ25. WĄŻ


Która wersja będzie fajniejsza: fizyczna czy elektroniczna? To już pozostawiam Waszej ocenie ;)
Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć