Dekoracyjna giga ramka na zdjęcia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego


Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Z tej okazji stworzyłyśmy z mą przyjaciółką specjalną giga ramkę, w której nasze przedszkolaki będą pozowały do zdjęć. Pragniemy bowiem sprawić, by pierwszy dzień września był dla dzieci wyjątkowo pozytywny i radosny... by po latach miały co wspominać ;) Może i Wy, drogie Panie Przedszkolanki, chciałybyście sprawić swym wychowankom taką niespodziankę? 

Produkcja niniejszej ramki nie jest trudna. Nasza "konstrukcja" powstała z dużego kawałka kartonu i kilkunastu pomniejszych, pomalowanych na czerwono, zielono, niebiesko i żółto. W pierwszej kolejności stworzyłam stelaż, a później przykleiłyśmy do niego kolorowe kartony. Całość przygniotłyśmy książkami, by wszystkie części się scaliły. Na końcu zaś przykleiłam literki (wycięte z folii piankowej) tworzące hasło: "Pierwszy krok w nowy rok". Ot, cała instrukcja ;)

Zobaczymy jeszcze, jak nasza ramka sprawdzi się w praktyce. Przekonamy się o tym już niebawem. Podeślę Wam wówczas link, pod którym będziecie mogli zobaczyć zdjęcia naszych pozujących przedszkolaków ;) A może i Wy do tej pory stworzycie swój własny projekt takiej ramki i zechcecie się nim podzielić na łamach bloga? Szczerze Was do tego zachęcam ;) 

Póki co możecie zobaczyć, jak wygląda nasze dzieło:


Mały update: Zdjęcia z wykorzystaniem ramki są już na facebookowym profilu przedszkola. Możecie zobaczyć je pod TYM linkiem ;)

Komentarze

INSTAGRAM

Copyright © Lubię Tworzyć